Dárkové šeky

Jsme si vědomi toho, že vybrat někomu dárek, nemusí být vždy to nejjednodušší. Na našich stránkách máte velmi široký výběr rozličného pěkného zboží a vy si třeba nemůžete vybrat, problém může také představovat neznalost konfekční velikosti anebo neodhadnutý styl oblečení. Nemusíte se však ničeho bát, i v těchto případech tu máme pro vás řešení. Dárkové šeky s luxusním designem dozajista potěší každého. Kupte si u nás libovolný počet šeků v nominální hodnotě 500, 1000, 2000 a 5000 korun a nechte finální výběr na obdarovaném.

Amoresa.cz

 

Eshop amoresa.cz spadá pod eshop luxusnipradlo.cz a nabízí Vám pouze zboží skladem z našich 8 prodejen a velkého centrálního skladu.

Naše firma byla založena v roce 1993 a tak jsme již více jak 20 let pro Vás zárukou, že nám záleží na zákaznících. Náš hlavní sortiment je spodní prádlo mnoha světových, ale i českých značek. Dále plavky, pyžama, župany, stahovací prádlo a také erotické prádlo. Myslíme i na pánské spodní prádlo. Výběr značek zaujmou především Calvin Klein, Triumph, Felina, Anita, Obsessive, DKNY, Simone Perele a další značky.