Antinea

Antinea je další značkou, jenž spadá pod mateřskou společnost LISE CHARMEL. Pro tuto značku je typická romantika, zdobnost a něžnost. Toto jemné spodní prádlo okouzlí snad každou ženu. Základním kamenem prádla je jemná krajka, výšivka a richelieu. Prádlo má podprsenky obvykle s kosticemi a ve tvaru balconette anebo medi cup košíčků. Kalhotky v této kolekci mohou být rozličného střihu. V nabídce pod touto značkou u nás naleznete šortky, klasické kalhotky, tanga i bikini.

Amoresa.cz

 

Eshop amoresa.cz spadá pod eshop luxusnipradlo.cz a nabízí Vám pouze zboží skladem z našich 8 prodejen a velkého centrálního skladu.

Naše firma byla založena v roce 1993 a tak jsme již více jak 20 let pro Vás zárukou, že nám záleží na zákaznících. Náš hlavní sortiment je spodní prádlo mnoha světových, ale i českých značek. Dále plavky, pyžama, župany, stahovací prádlo a také erotické prádlo. Myslíme i na pánské spodní prádlo. Výběr značek zaujmou především Calvin Klein, Triumph, Felina, Anita, Obsessive, DKNY, Simone Perele a další značky.