Hubnoucí prádlo

Hubnoucí prádlo, nebo také zeštíhlující prádlo, je revoluční výrobek. Proč? Protože ve vláknech tohoto spodního prádla jsou ukryty mikrokapsle s přírodními aktivními složkami (vitamíny A, E a biotin, a dále pak také mastné kyseliny, retinol, aloe vera a kofein), které pomáhají postavu nejen tvarovat, ale také zmírňovat celulitidu. Hubnoucí prádlo pak dále podporuje funkci lymfatického systému a napomáhá hubnutí. V naší nabídce naleznete topy, šortky, legíny, bolerko, trika, kalhotky a kalhoty.

  1. Strona główna
  2. Bielizna damska
  3. Bielizna wyszczuplająca

Producentvelikost
:|||

Amoresa.cz

 

Eshop amoresa.cz spadá pod eshop luxusnipradlo.cz a nabízí Vám pouze zboží skladem z našich 8 prodejen a velkého centrálního skladu.

Naše firma byla založena v roce 1993 a tak jsme již více jak 20 let pro Vás zárukou, že nám záleží na zákaznících. Náš hlavní sortiment je spodní prádlo mnoha světových, ale i českých značek. Dále plavky, pyžama, župany, stahovací prádlo a také erotické prádlo. Myslíme i na pánské spodní prádlo. Výběr značek zaujmou především Calvin Klein, Triumph, Felina, Anita, Obsessive, DKNY, Simone Perele a další značky.