Unusual 

Už ten název Unusual napovídá, že jde o něco neobvyklého. Jde o svěží, mladistvě vypadající spodní prádlo s moderním designem. Tato německá značka nabízí přesně to, co mladá žena chce a potřebuje, a to vše v aktuálních módních trendech, stylech a barvách. V nabídce tato značka má podprsenky i o velkém objemu a velké velikosti košíčku. Tato poměrně mladá značka velmi brzy na evropském trhu prádla zabodovala. Základy této značky souvisí s módními barvami jako: modrá, olivová, džínsová, petrolejová a grafitová, které jsou opatřeny moderními tisky. I produkty tohoto stylového prádla naleznete na stránkách Amoresa.cz.

Amoresa.cz

 

Eshop amoresa.cz spadá pod eshop luxusnipradlo.cz a nabízí Vám pouze zboží skladem z našich 8 prodejen a velkého centrálního skladu.

Naše firma byla založena v roce 1993 a tak jsme již více jak 20 let pro Vás zárukou, že nám záleží na zákaznících. Náš hlavní sortiment je spodní prádlo mnoha světových, ale i českých značek. Dále plavky, pyžama, župany, stahovací prádlo a také erotické prádlo. Myslíme i na pánské spodní prádlo. Výběr značek zaujmou především Calvin Klein, Triumph, Felina, Anita, Obsessive, DKNY, Simone Perele a další značky.